Aleksandra Dudzik

Jestem psychologiem i doradcą zawodowym. Przez wiele lat pracowałam jako doradca zawodowy jednocześnie podejmując prace w charakterze trenera i psychologa. Pomagałam seniorom, osobom niepełnosprawnym, poszukującym pracy, prowadziłam treningi grupowe oraz konsultacje i porady indywidualne.
Obecnie pracuję jako psycholog w Punkcie Interwencji Kryzysowej. Udzielam wsparcia psychologicznego osobom doświadczającym szeroko rozumianych kryzysów. Pomagam klientom w rozwiazywaniu problemów emocjonalnych, rozwojowych, wychowawczych, związanych ze stratą, chorobą czy doświadczaniem przemocy. Pracuje w oparciu o podejście Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.
Ukończyłam studia na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach oraz podyplomowe studia z Doradztwa Zawodowego, Zarządzania Zasobami Ludzkimi, Spektrum autyzmu – diagnoza, terapia i edukacja. Obecnie zdobywam kwalifikacje mediatora. Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach takich jak Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach (I i II stopień), Interwencja Kryzysowa w PSR, Porozumienie bez Przemocy (NVC), Racjonalna Terapia Zachowania (RTZ).

Umów się na wizytę