Anna Rączka

Jestem psychoterapeutką Gestalt. Swoje umiejętności rozwijam w Instytucie Treningu i Edukacji Gestalt w Rzeszowie. W pracy terapeutycznej zajmuję się relacjami i dobrostanem psychofizycznym klientów.
Psychoterapia Gestalt to dla mnie autentyczne, pełne szacunku spotkanie z drugim człowiekiem, zaproszenie do poznania jego świata. Świata, który jest jedyny, wyjątkowy i niepowtarzalny.
Prowadzę psychoterapię indywidualną dla osób dorosłych. W kontakcie z klientem staram się zapewnić bezpieczną przestrzeń, pełną szacunku, otwartości i zrozumienia.
Nieustannie poszerzam swoją wiedzę i doskonalę swoje umiejętności, uczestnicząc w specjalistycznych kursach i szkoleniach.

Swoją pracę poddaję systematycznej superwizji. Pracuje w zgodzie z Kodeksem Etyki EAGT. Systematycznie uczestniczę w szkoleniach podnoszących zawodowe kompetencje„ Myślenie to coś więcej niż myślisz- kompleksowe szkolenie Rational Behavior Therapy (RTZ) z opieką mentora – poziom podstawowy i trening doszkalający” , Iwona Nawara, Warszawa, kwiecień 2019 r. „Teoria charakterologiczna- rozwojowa w pracy psychoterapeuty Gestalt. Jak budować myślenie diagnostyczne o kliencie” , Agnieszka Pieczyńska, Sylwia Motas, Warszawa, marzec, 2022 r. „Przepływy i odpływy- teoria self dla gestaltystów/-ek”, Jacek Panster, Warszawa, 2022 r. „Wstyd i godność”, Lynn Jacobs, Kraków, 2022 r. "Dynamika ciała w relacji terapeutycznej", Ruellą Frank, Instytut Gestalt, 2022r. „Ruch do Kontaktu – wprowadzenie do relacyjnej pracy z Ciałem i Ruchem”, Jacek Panster,Rzeszów, 2023 r.

Umów się na wizytę