Agnieszka Kotlarz

Od ponad 20 lat interesuję się ziołami i darami natury. Fascynuje mnie ich szerokie zastosowanie kulinarne, kosmetyczne, a przede wszystkim zdrowotne. Jestem Członkiem Polskiego Towarzystwa Zielarzy i Fitoterapeutów.

Ukończyłam studia w zakresie ziołoznawstwa na Uniwersytecie Rzeszowskim, jestem absolwentką kursu zawodowego zielarz-fitoterapeuta oraz towaroznawstwa zielarskiego, organizowanego przez Instytut Medycyny Klasztornej u Ojców Franciszkanów w Katowicach, a także kierunku zioła i nutraceutyki na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Jestem również absolwentką Studium Psychotronicznego „Prometeusz” w Warszawie. Jako założycielka firmy „ITA” Centrum Terapii Naturalnych prowadzę autorskie warsztaty i szkolenia z zakresu tworzenia receptur i produkcji naturalnych maści, mazideł, nalewek zdrowotnych, octów ziołowych oraz kosmetyków naturalnych i „remediów na wszelkie bolączki”.

Moja młodzieńcze zainteresowanie ziołolecznictwem stało się moją pracą. Uczyłam się od największych autorytetów w tej dziedzinie w Polsce. Moja ciekawość i pragmatyczne podejście do tematu zawsze skłaniało mnie do analizy „receptur ludowych” pod kątem biologicznym i chemicznym. Zaczynałam od propagowania naturalnych metody leczenia wśród bliskich mi osób, teraz dzielę się moją wiedzą z osobami zainteresowanymi naturalnymi metodami leczenia.

Zapraszam do kontaktu ze mną.

Umów się na wizytę