Beata Burkat Potoniec

Jestem psychoterapeutą psychodynamicznym na ostatnim etapie szkolenia przygotowującego do certyfikacji i prowadzonego przez Krakowskie Centrum Psychodynamiczne. Swoją pracę terapeutyczną poddaję regularnej superwizji u doświadczonego i certyfikowanego superwizora. To pozwala mi się ciągle rozwijać.

Więcej informacji:

Od kilkunastu lat pracuję z ludźmi – jako trener, coach, a dziś psychoterapeuta. Każde doświadczenie zarówno osobiste jak i zawodowe ma dla mnie znaczenie i wpływa na to jakim jestem terapeutą i człowiekiem.

Pracuję z osobami dorosłymi, młodymi dorosłymi oraz młodzieżą. W kontakcie z pacjentem staram się przede wszystkim stworzyć możliwość swobodnego mówienia o swoich doświadczeniach, co sprzyja zmniejszaniu trudności i cierpienia. Dając poczucie bezpieczeństwa i komfort psychiczny towarzyszę pacjentowi w rozwiązaniu nieświadomych konfliktów, w przepracowaniu trudnych wątków jego życia. Każdego pacjenta traktuję z pełnym szacunkiem dla jego sytuacji i cierpienia, zapewniam poufność i dyskrecję.

Moimi głównymi obszarami pracy z pacjentami są: zaburzeniami nastroju, zaburzeniami odżywiania, zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami osobowości, problemami w relacjach z innymi ludźmi.

„Nigdy nie zmieniasz rzeczy walcząc z istniejącą rzeczywistością. Aby coś zmienić zbuduj nowy model, który sprawi, że istniejący model stanie się przestarzały”. FULLER

Umów się na wizytę