Joanna Jurasz-Cisło

Kwalifikacje niezbędne do fachowego doradztwa żywieniowego i dietetycznego zdobyłam podczas studiów podyplomowych z zakresu dietetyki i suplementacji, ukończonych w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach oraz uczestnicząc w kursach z zakresu dietetyki m.in.

„Najnowsze trendy w dietoterapii i leczeniu otyłości” w ramach platformy szkoleniowej UNIQSKILS.

Pomagam w przemianie nawyków żywieniowych i w problemach takich jak: nadwaga czy niedowaga, wspomagam osoby cierpiące na wiele chorób.

WIĘCEJ INFORMACJI:

Od wielu lat zdobywam doświadczenie i wiedzę, opierając się na literaturze specjalistycznej oraz śledzeniu nowinek żywieniowych i medycznych, a także wprowadzając w życie zasady zdrowego i zbilansowanego żywienia w swojej rodzinie, utrwalając zdrowe nawyki żywieniowe swoich dzieci. Ważne jest dla mnie, aby Państwo mieli świadomość  oceny wzajemnego wpływu farmakoterapii i żywienia na organizm oraz wiedzieli, jak  zapobiegać  chorobom zależnym od żywienia.

Dla mnie dietetyka i poradnictwo żywieniowe to nie tylko zbilansowane jadłospisy i rygorystyczne trzymanie się wskaźników kaloryczności, ale przede wszystkim zdobycie wiedzy i umiejętności jak jeść dobrze, aby czuć się i żyć dobrze, być zdrowym i mieć dobre samopoczucie.

Ważne jest, dla mnie aby uczyć swoich pacjentów, jak jeść świadomo, smacznie i zdrowo.

W swojej praktyce dietetycznej chcę współpracować zarówno z dorosłymi, jak również z młodzieżą i dziećmi. Zdrowie naszych dzieci zaczyna się na talerzu. Wypracowanie właściwych nawyków żywieniowych oraz pokazanie, że zdrowe jedzenie jest smaczne i może być fajną przygodą, zaprocentuje w przyszłości zdrowym i odpornym organizmem.

Joanna Cisło - dietetyk Mielec

Umów się na wizytę