Katarzyna Dobrowolska

 

Jestem absolwentką Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego im. Jana Pawła II. W trakcie studiów ukończyłam Szkołę Trenerów Progress. Posiadam wykształcenie w zakresie przygotowania pedagogicznego, zdobyte na studiach podyplomowych.

Prowadzę specjalistyczną diagnozę i terapię psychologiczną dzieci w wieku przedszkolnym, szkolnym oraz młodzieży. Pracuję z dziećmi i młodzieżą z niepełnosprawnościami.

Więcej informacji :

Na co dzień pracuję z dziećmi w Ośrodku Wczesnej Interwencji oraz z młodzieżą w zespole szkół. Podejmuję pracę z osobami z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, z dziećmi mającymi opóźnienia w rozwoju mowy, zaburzenia zachowania, opóźniony rozwój psychoruchowy oraz całościowe zaburzenia rozwoju. Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi mającymi trudności związane z rozpoczęciem nauki w szkole. Prowadzę zajęcia rewalidacyjne.
Z chęcią zgłębiam wiedzę dotyczącą zaburzeń ze spektrum autyzmu. Nieustannie doskonalę warsztat pracy, uczestnicząc w szkoleniach, kursach oraz webinarach z zakresu oddziaływań psychologicznych.

Katarzyna Dobrowolska - psycholog Mielec

Umów się na wizytę